WD Purple Sabit Disklerin Avantajları

 WD Purple Sabit Disklerin Avantajları

WD Purple Harddisk

Tüm video güvenlik sistemlerimiz, 7/24 gözetim uygulamalarının zorlu talepleri için özel olarak tasarlanmış WD Purple ™ gözetim sınıfı sabit disklerle donatılmıştır. Western Digital sabit disklerin Purple serisi, günün her saatinde kesintisiz, sorunsuz bir video kaydı ve depolaması sağlar.

WD Purple güvenlik kamerası sabit diskleri, mevcut video güvenlik sistemleri için kolay depolama genişletme özelliğinin yanı sıra çok çeşitli gözetim sistemleri için uyumluluk sunar.

WD Purple Gözetim Sınıfı Sabit Diskler ve Standart Masaüstü Sabit Diskler

Video gözetim uygulamaları, sabit disk depolama alanından büyük talepler getirir.

Standart masaüstü sürücüleri, güvenlik ve gözetim uygulamalarının sürekli taleplerini karşılamak için tasarlanmamıştır ve sürekli kullanımda çok yüksek bir arıza oranına sahiptir. Standart masaüstü sürücüleri yalnızca kısa aralıklarla çalışmak üzere tasarlanmıştır ve sürekli çalışma ile ortak olan yüksek sıcaklıklara ve ekipman titreşimlerine dayanacak şekilde tasarlanmamıştır.

WD Purple gözetim sabit diskleri, sürekli, 24 saat gözetim için özel olarak tasarlanmıştır. Gözetim sınıfı sabit diskler, daha akıcı video akışı ve video oynatmanın yanı sıra kanıtlanmış güvenilirlik sunar. WD Purple SATA sabit diskleri, sürekli bir gözetim ortamında çalışmak için gereken performansı sağlar.

Standart Masaüstü Sürücüler WD Purple Sabit Sürücülerle Nasıl Karşılaştırılır

Standart Masaüstü Sürücüleri

 • Video güvenlik uygulamaları için yüksek arıza oranı. 7/24 gözetim ortamları için tasarlanmamıştır ve sürekli çalışmanın yüksek sıcaklığına ve titreşimine dayanamaz, bu da sabit sürücü arızasına neden olur.
 • Sürekli gözetim ortamları için tasarlanmamış veya test edilmemiştir. Ürün yazılımı çok çeşitli gözetim sistemleriyle uyumlu değildir.
 • Potansiyel entegrasyon ve yükseltme güçlükleri. Tüketici diskleri, sistem yükseltme ve genişletme için çok az alan sunarak daha yüksek kamera sayımlarıyla düşük performansa sahiptir.
 • Birçoğu düşük güç tüketimi sunarken, tüketici sınıfı sürücüler güvenlik sınıfı sabit sürücüler kadar güç açısından verimli değildir.
 • Sınırlı garanti, genellikle 1 yıl.

WD Purple Sabit Sürücüler

 • Düşük arıza oranı (sürekli gözetim için tasarlanmıştır). Sürücüler, sürekli gözetim sırasında yüksek sıcaklıklara dayanacak ve titreşimi azaltacak şekilde tasarlanmıştır.
 • Sürekli kullanım için tasarlanmış ve test edilmiş ve çok çeşitli gözetim sistemleri ile uyumludur.
 • Mevcut gözetim sistemlerinin kolay yükseltilmesi ve genişletilmesi. WD Purple sabit diskleri, gelecekte güvenlik sisteminizi yükseltme ve genişletme esnekliği sağlayarak 32 taneye kadar yüksek tanımlı güvenlik kamerasını destekleyecek şekilde optimize edilmiştir.
 • Düşük güç tüketimi için tasarlanmıştır (sürücü boşta, akış, yazma, okuma ve dönme durumlarında rakiplerden% 45’e kadar daha fazla güç tasarrufu).
 • Çok yıllı garanti, sürekli kullanımı kapsar.
WD Purple Sabit Disklerin Avantajları 1
WD Purple Harddisk 6 TB

WD Purple Sabit Disklerini Seçmek için 6 Neden

 1. 7/24 Gözetim için tasarlandı – 24 saat gözetim için tasarlanan WD Purple sürücüler, yüksek sıcaklıkta, sürekli gözetim ortamında çalışmak ve ekipman titreşimini azaltmak ve sabit sürücü ömrünü uzatmak için gereken performansı sunar.
 2. Özel AllFrame ™ Teknolojisi – AllFrame teknolojisi, kare kaybını azaltmak ve video oynatmayı geliştirmek için ATA akışı ile çalışır. AllFrame teknolojisi, gözetim videosunun depolanması için kullanıldığında standart masaüstü disklerinde ortak olan video kesintilerini azaltır.
 3. Uyumluluk için Tasarlandı – Sektör lideri şasi ve yonga seti üreticileriyle geniş çapta uyumlu olan WD Purple sürücüler, yeni veya mevcut gözetim platformunuza kusursuz entegrasyon sunar.
 4. Esnek Sistem Genişletme – 32 adede kadar yüksek tanımlı (HD) güvenlik kamerasını destekleyen WD Purple diskler, ihtiyaçlarınız arttıkça gelecekte güvenlik sisteminizi yükseltme ve genişletme esnekliği sağlar.
 5. Düşük Güç Tüketimi – IntelliSeek ™ teknolojisi, yüksek sıcaklıkta 7/24 gözetim ortamları için kritik olan güç tüketimini düşüren optimum arama hızlarını hesaplar. IntelliSeek teknolojisi de sabit disk ömrünü uzatır.
 6. Kapsamlı Test – Güvenilir çalışmayı sağlamak için WD Purple sürücülerde uzatılmış bir termal döngü yanma testi yapılır.

WD Purple sabit diskleri, güvenlik uygulamaları için sayısız avantaj sunar. Sadece 7/24 gözetim ortamları için gereken güvenilirlik ve performansı sağlamak üzere tasarlanmamıştır, WD Purple sürücüler çok çeşitli gözetim sistemleriyle uyumluluk sunar ve mevcut video güvenlik sistemleri için basit, uygun maliyetli bir yükseltme ve genişletme yolu sağlar.

WD Purple Harddisklerini hemen en uygun fiyattan satın almak için tıklayın.

Kayıt cihazı seçimleri, güvenlik kamerası seçimleri ve diğer kurumsal güvenlik sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak için ise blog sayfamızı takip edebilirsiniz. Yazılarımıza, yorumlarımıza ve diğer içeriklerimize ulaşmak için tıklayın.