Turnike sistemleri

 Turnike sistemleri

Turnike Sistemleri Özellikleri ve çeşitleri

Turnike, yaya akışını kolay ve rahat bir şekilde kontrol etmenin en iyi yoludur. Trafik akışını, aynı anda sadece bir kişinin geçebileceği şekilde yönetir. Bu şekilde, insanların basit kapılardan akışını kontrol eder.

Turnike, kapıdan erişimlerini kontrol ederek halkı kısıtlamak için en iyisidir. Turnikelerde, yetkili girişi sağlamak için farklı tipte erişim kontrol cihazları kurabiliriz. Kontrollü cihazlar pas, bilet, bozuk para veya kartlardan geçirilebilir. Bu şekilde istasyonlar, stadyumlar, organizasyonlar gibi halka açık yerler verimli bir şekilde organize edilebilir. Kontrollü giriş ile kolaylık sağlar. Böylece, sizin ve müşterileriniz için bir kazan-kazan durumu oluşturabilirsiniz.

Bu özelliklerle, bunları bir günde dağıtabilir ve diğer erişim kontrol sistemlerinden çok daha ucuzdur. Bunlara eklemek için, gereksinimlerinize ve ihtiyacınıza göre çeşitli tipler mevcuttur.

Otomatik turnikeler:

Turnike sistemleri 1
Turnike, turnike sistemleri

Otomatik Turnike, kullanılacak en hızlı ve gelişmiş turnikelerdir. Farklı tipte erişim kartları / Kimlik Kartları ve CCTV kullanabiliriz. Bu kontrol sistemleri gerçek zamanlı olarak izlenebilir. Otomatik turnikeler de ziyaretçileri kaydetmeyi ve kontrol etmeyi teklif eder. Yetkili kişilere girişi sağlar ve çift yönlü akışla donatılabilir. Böylece güvenlik sayesinde otomatik turnikeler size tüm kontrolü ve akışı sağlar.

Elektronik turnikeler:

Turnike sistemleri 2
Elektronik Turnike Sistemleri

Elektronik turnikeler yoldan geçenleri tespit etmek için kullanışlıdır. Birinin içinden geçip geçmediğini algılar. Bu nedenle, orta güvenlik sağlamak için elektronik turnikeler en iyi seçenektir. Ayrıca fiziksel bir bariyer olarak kürek kollarına veya cam kanatlara sahip olabilir. Bunlar hızlı ve klasik tasarımlardır. Bir erişim kontrol sistemi kurduktan sonra, en hızlı kart uygulamalarına sahip olduklarından emin olurlar. Böylece, bu şekilde sınıfındaki en iyi turnikelerden biridir.

Hız kapısı turnikeleri:

Hız kapısı turnikelerinin kullanımı kolaydır ve maksimum insanın geçmesine izin verir. Dakikada 60 kişiyi işleme kapasitesine sahiptir, yani: Dakikada bir kişi. Cam ve çelik alaşımın yansıtıcı yüzeyleri ile estetik bir tasarıma sahiptir. Çevreye hoş bir görünüm kazandırır ve bu nedenle her türlü tesise güzellik katar. Speed-gate turnikeler, profesyonel bir görünüme ve en yüksek verime sahip modern bir turnikedir.

Bar turnikeleri :

Çubuk turnikeler bel yüksekliği turnikedir. Üçayak şekline sahiptirler ve farklı malzemelerden yapılabilirler. Dayanıklıdırlar ve her ortama monte edilebilirler. Kullanımı ve kullanımı kolaydır ve bu nedenle güvenlik ve kullanım kolaylığı için mükemmeldir. Kişinin kimliğini vermek ve erişime izin vermek için çeşitli tipte sinyal cihazları ile iletişim kurabilirler. Çubuk turnikeler, modern yollarla kullanılan en yaygın turnikedir.

Kolay açılan turnikeler :

Kolay açılan turnikeler, kullanıcı dostu bir tasarım göz önünde bulundurularak yapılmıştır. Bunlar güçlü ve güvenilir erişim sistemleridir. İç dekor için ideal bir seçim sunan farklı boyut ve şekillerde mevcuttur. Bir evsizlik ipucu ile güvenlik sağlar. Easygate turnikeler, güvenilir ve güvenilir bir hizmet için mükemmel bir seçimdir.

Pegas turnikeleri :

Pegas turnikeleri yüksek teknoloji ürünü otomatik turnikelerdir. Elektronik olarak kontrol edilebilen en son kontrol sistemine sahiptirler. Eklemek için, çeşitli özelliklerle mevcuttur ve çeşitli seçeneklerle donatılabilir.

Pegas turnikelerinde turnike motoru uygulaması vardır. Bu uygulama verimli bir izleme sistemi sağlar. Ayrıca, çalıştırmayı ve kontrol etmeyi kolaylaştıran ayar ve bakıma yardımcı olur. Tüm bu uygulamalarda, kullanımı karmaşık bir sistem olduğunu düşünebilirsiniz, aksine turnikeyi kullanmak en kolayı oluşturur. Kullanıcılar ve yönetici için faydalıdır.

Tam boy turnikeler :

Manuel turnikelere gelince, tam boy turnikeler orada en iyi seçenek olur. Bize alanın yanı sıra güvenlik de sağlayan geniş bir kapı aralığına sahiptir. Tam boy turnikeler bir kişinin boyundadır. Böylece, üzerinden atlayıp geçemezsiniz. Onunla da çok yer tasarrufu sağlıyor. Ayrıca, bir bisiklet, tekerlekli sandalye her türlü büyük pakete geçmek için bir çözüm taşır.

Daha güvenli ve güvenilir hale getirmek için, ID ekipmanı ile her türlü erişim kontrol sistemini kurabilirsiniz. Böylece, hem çalıştırmak hem de kullanmak çok daha kolaydır.

Rexon turnikeleri:

Rexon turnikeleri, insanlar için güvenli bir geçiş sağlamak için çok çeşitli aksesuarlar ile donatılmıştır. Her iki yönde de çalışabilirler ve özelliklere göre daha ucuzdurlar. Bu turnikeler sinyal cihazları ile kolayca iletişim kurabilir. Çeşitli erişim sağlamak için farklı erişim kontrolleri ile donatılabilirler.

Yuvarlak turnikeler :

Yuvarlak turnikeler motor sürücü ile donatılmıştır, ancak sandığınızdan daha sessizdir. En kullanıcı dostu turnikedir ve bu nedenle salonlara ve girişlere inşa edilmesi tercih edilir. En son erişim kontrolü, manuel kontrol ile kolay kullanım sağlar. Tanımlama ve erişim sağlamak için birçok tipte sinyal cihazı kullanılabilir.

Turnike sistemleri ile ilgili ürün incelemelerimiz ve makalelerimizi sürekli olarak takip etmek için tıklayın.

İzmir turnike sistemi kurulumu, İzmir güvenlik sistemleri ve İzmir geçiş kontrol sistemleri için hemen iletişime geçebilirsiniz.