Kamera Sistemleri İzmir

Kamera Sistemleri İzmir olarak tüm İzmir ve İlçelerine haftanın yedi günü hizmet vermekteyiz. Randevu saatiniz oluşturulduktan sonra en hızlı şekilde arızanıza müdahale ediyoruz. Servislerimize en az iki kişilik ekip ile gelip araçlarımız güvenlik sistemler ile ilgili ihtiyacınız olabilecek tüm ekipmanı yanlarında getirmektedir. Yerinde onarımı yapılamayacak ürünlerinizi servisimize alıp bakım ve onarımını ofisimizde teknisyenlerimiz tarafından yapılıp tekrar yerine montajını yapmaktayız.

Profesyonel Servis bakım ekibimiz kamera alarm ve diğer zayıf akım işleriniz ile ilgili tüm malzemeleri araçlara yükleyip bütün ihtiyaç ve eksiklerinizi karşılamaktadır. Kayıt Cihazı ve kamera sistemlerinin düzenli bakımı yapılmaktadır. Alarm Sisteminizin bakım ve kontrolleri yapılır. Görüntülü konuşma sistemi bakımları yapılır.

Kamera DVR ve NVR Kayıt Cihazlarınız da bulunan hard disk performansını arttırarak daha fazla kayıt imkânı sağlamaktayız. Bunun gibi özel hizmetler için 0232 234 50 05 aramızı ve bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Kamera Sistemi İzmir

Kamera Sistemi İzmir olarak tüm İzmir ve ilçelerine destek vermekteyiz. Montajını yapmış olduğumuz tüm ürünler yerinde 2 yıl bire bir değişim garantilidir.  Değişimler maksimum 72 saat içerisinde gerçekleşmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için tüm kredi kartlarına 6 Ay taksitlendirme imkânı sunuyoruz. 9 ve 12 taksit seçeneklerimizde vade farkı ile mevcut olup vade farklarını alışveriş tarihlerinde bankanızın verdiği oranlara göre tarafınıza yansıtılmaktadır.

İzmir Kamera Alarm Sistemleri olarak yüzlerce firmaya hizmet vermekteyiz birçok alarm markasıyla çalışmaktayız. Bu markaların arızalarında yalnız orijinal ürünler kullanmaktayız. Muadil ya da başka bir ürünün kullanımı hiçbir şekilde söz konusu değildir.  DSC, CROW, PARADOX, DESİ, TEKNİM, PROSEC, Pronet ve Kale gibi tüm markalara destek hizmeti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için öncelik güvenliğinizdir. Güvene bileceğiniz ve hiç arıza yaşamayacağınız markaların montajlarını ve kurulumlarını yapmaktayız. Birçok otel, banka gibi kuruluşlarda bulunan DSC ve Paradox alarm sistemleri sayesinde gözünüz arkada kalmayacak, konu güvenlikse bize güvenebilirsiniz.

izmir kamera sistemleri

 

İzmir Kamera Güvenlik Sistemi

İzmir Kamera Güvenlik Sistemi olarak İzmir de bulunan villa, müstakil ev, bağ bahçe, ofis, iş yeri veya kafe ve restoranların kamera sistemleri yanı sıra personel takip sistemi giriş çıkış güvenliği özel yüz tanıma kameraları, para kameraları gibi hizmetlerimiz ile kafe veya restoranınızın tam kapasiteli güvenliğini sağlıyoruz.

İzmir Kamera Alarm Güvenlik Sistemleri

İzmir Kamera Alarm Güvenlik Sistemleri İzmir Alarm Kamera Güvenlik Sistemleri tüm zayıf akım ve güvenlik sistemleri konularında hizmet vermekteyiz. Kablosuz Alarm Sistemleri, Kablolu Alarm Sistemi, IP Kamera Sistemleri, AHD kamera Sistemleri, Güvenlik Kamerası Sistemi ve Hırsız Alarm Sistemleri konularında teknik destek, kurulum ve montaj işlemlerinizi gerçekleşiyoruz.

Eviniz, ofisiniz, iş yeriniz, bağ bahçe fabrikanız, yazlığınız müstakil eviniz ve benzeri için gerekli güvenlik önlemlerini aldınız mı? Eminim ki çevrenizdeki hırsızlık olaylarını duymuşsunuzdur. Hırsız Alarm sistemleri ile tüm bu kötü niyetli kişilerin gerçekleştirdiği olayların önüne geçebilirsiniz. Kurulumunu yaptığımız yüzlerce müşterimize, neden hırsız alarm sistemi kurduruyorsunuz sorusuna, “ ya geçen hırsız girdi, yada komşumuza hırsız girdi ” cevaplarını alıyoruz. Halbuki kötü bir olay başımıza gelmeden önlemimizi alsak daha kolay olmaz mı? Hırsızlık gerçekleşmeden hırsız alarm sisteminizi taktırın, hırsızlar uzak dursun, kafanız rahat olsun. Huzur her şeyden önce gelir.

kamera sistemler izmir
kamera sistemler izmir

İzmir Kablosuz ve Kablolu Alarm Kamera Güvenlik Sistemleri

İzmir Alarm Kamera Güvenlik Sistemleri, kablosuz kamera sistemleri, kamera sistemi, hırsız alarmı, yangın ihbar sistemi, soygun alarmı, kamera güvenlik sistemleri,  bekçi tur sistemleri, İzmir güvenlik kamerası, akülü acil durum yönlendirme tabelaları, İzmir güvenlik kamerası, parmak izli personel takip sistemleri konusunda tüm İzmir lılara hizmet vermektedir.

İzmir Montaj Dahil Alarm Sistemi Kampanyası

İzmir Kablolu Kablosuz Alarm Sistemleri

İzmir Kablolu Kablosuz Alarm Sistemleri DSC – Paradox – Crow – Desi – Teknim hırsız alarm sistemi montaj dahil en uygun fiyat garantisi ile tüm kredi kartlarına hiç peşinatsız, vade farksız 6 Ay vade seçenekleri ile sizlerin hizmetinizde ayrıca tüm kredi kartlarına hiç peşinatsız ve uzun vade ödeme seçenekleri ile siz değerli müşterilerimiz için banka komisyonlarını size asla yansıtmıyoruz.

DSC, Paradox, Teknim, Desi, Crow Kablolu Hırsız Alarm Sistemi – İzmir ve Tüm ilçelere anahtar teslim kurulum yapıyoruz. Alarm takip merkezi içinde çok cazip fiyatlar sunuyoruz. Kiralama yöntemi ile alarm sistemi alıp paranızı boşa harcamayın. Kiralanan alarm sistemlerine bir yıl ya da en fazla bir buçuk yıl içerisinde ödenen rakam ile sistemi komple satın alma imkanınız var iken niçin yıllarca sürekli olarak kiralama ücreti ödersiniz? Sizce de mantıksız değil mi? Alarm sistemlerinde tüm kartlara en az altı taksit imkanı sunuyoruz. Sonra siz istediğiniz firma ile gene alarm takip merkezi aboneliği satın alabilirsiniz. Üstelik kimseye bağlılığınız kalmadan bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

DSC PARADOX TEKNİM DESİ CROW Alarm Sistemleri

DSC ya da tüm diğer markalarda Akülü Ful Set – Set olarak kampanyalı olarak satın aldığınızda, tek tek ürünleri ayrı almanızda çok daha uygun fiyata gelmektedir.

Anal Panel Metal kasa ve tuş takımı (kare şeklinde metal ve şık tasarım)

6+6 zone panel – Ana sistem 6 Bölgeli olup dilerseniz zone kartı ile kablolu 6 adet bölgeye kadar artırabilirsiniz.

Dahili telefon arama modülü (alarm anında belirlediğiniz numaraları arar ya da alarm takip merkezi ile tam uyumlu hale gelir

Alarm haber alma merkezi ile hızlı iletişim kurabilir

12V AKÜ Kuru Tip Oksitlenme Yapmayan Akü

1 Pır Kilo Algılamlı Dedektör FreeLencer Teknolojisi

1 Manyetik kapı kontağı Kablosuz

2 Adet uzaktan kumanda Panik Butonlu – Opsiyonel

Telefon arama özelliği veya GSM Modülü ya da internet modülü

İzmir IP AHD Turbo HD Kamera Sistemi Kampanyası

İzmir Alarm Kamera Güvenlik Sistemleri, en az 2 hafta olup uzun süre kayıt tutabilme özellikli, Kamera sistemi ip ya da diğer tüm sistemler CCTV Kapalı Devre Güvenlik Kamerası Sistemi ile güvenliğinizi sağlayıp kayıt altına alıyoruz. Gece Görüş Kameralı, DVR Kayıt Cihazlı, 3.5” Hard diskli uzak masa üstünden, cep telefonu ve tabletlerden canlı ve geçmişi izleme özellikli, bir ay kayıt özellikli Güvenlik Sistemini çok cazip fiyatlar ile üstelik kampanyalı olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Ailenizin ve işyerinizin güvenliği için Kamera Sistemi fiyatlarında süper kampanyalar yaptık. Bu fiyatlara bu kalite sadece Doruk Elektronik’te.  Kamera Güvenlik Sistemi İzmir içi montajı dahil kampanyalı fiyatlarımız için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Mail yolu ya da teklif formu üzerinden ve Whatsap üzerinden yazabilirsiniz. Teklif formumuza isim soy isim ve telefon numaranızı giriniz hemen sizi arayalım. En uygun kampanyaları en güncel seçenekleri ile sunalım.

Gece Görüş Kamerası, DVR Kayıt Cihazı ve Hard diski ile komple Güvenlik Sistemi en uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. İzmir içi montaj ve kurulumu dahil set olarak satın alabileceğiniz kampanyalı ürünler için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hikvision / Dahua 4 Adet 2 MP 1080P Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası – DVR Kayıt Cihazı – Cep Telefonundan Uzaktan İzleme

Hikvision ya da Dahua Markasına Ait 1 adet 1080P Full HD 4 Kanal Hikvision DVR Kayıt Cihazı

Güvenlik Diski 1 Adet 1TB Özel Kayıt Cihazı Diski Western Dijital Purple / Seagate Skyhawk

Tüm Kameraların Aparatları ile Bağlantı Ekipmanları Termoplastik Buat Kablo Kanalı BNC ve DC Jack

100 metre 2+1 Gold CCTV Kablo Tam Bakır Filtreli

Montaj İşçiliği Kurulum ve Devreye Alma Dahil Tüm Alt Yapı Montaj Teknisyenlerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

2 Yılda Bire Bir Değişim Garantili sorgusuz sualsiz direkt değişim yapıyoruz.

İzmir Hırsız Yangın Alarm Sistemleri Nasıl Kullanılır?

Sistemi Kurmak için Size verilen şifreyi kullanmanız gerekiyor, bu şifreyi bilmiyor iseniz iletişime geçiniz. Sizlerin belirlediği 4 Haneli şifre ile alarmı aktif veya pasif hale getirebilirsiniz.

Şifreye gerek duymadan kurmam için uzaktan kumanda ile alarmını çöze bilebilir ya da özel kurulum yapabilirsiniz. Kumanda da bulunan bir diğer özellik ise “Panik Butonu” bu buton sayesinde bastığınız sirenleriniz çalmaya başlayacak eğer haber alma merkezine bağlı ise polis yendirme yapılacak ve otomatik olarak polis yönlenecektir. Alarm takip merkezimiz direkt olarak iletişime geçecektir.

İzmir Alarm Kamera Güvenlik Sistemleri, sistemi herhangi bir telefon ile arayarak, cep telefonu programı üzerinden şifrenizi tuşlayıp alarmı kurabilir ya da çözebilirsiniz. Bu yeni teknolojinin kurulumunu İzmir’de yapabilen sayılı firmalardanız.

Alarm haber alma merkezlerine telefon hattı üzerinden bağlantı yapılmaktadır. Yeni çıkan sistemlerde GSM ve internet üzerinden de haberleşme sağlanmaktadır. Alarm anında sizin belirlediğiniz 5 telefon numarasını sırası ile arayarak sizden doğrulama için belirlediğiniz şifreyi sorup, onay aldıktan sonra olay yerine polis, itfaiye ya da ambulans yönlendirilmektedir. Acil durumlarda sizde tek tuşla itfaiye, polis ve itfaiyeyi yönlendirebilirsiniz.

İzmir Alarm Kamera Güvenlik Sistemleri, siren sayısını siz belirliyorsunuz, sisteme harici ve dâhili istediğiniz kadar siren dâhil edebilirsiniz.

Alarm sisteminin röle çıkışı sayesinde sisteminizi otomasyon olarak kullanabilirsiniz. Flâşör vb sistemler dâhil edebilirsiniz

volkan