HD-TVI İzmir Teknolojisinin En Önemli 10 Avantajı

 HD-TVI İzmir Teknolojisinin En Önemli 10 Avantajı

HD-TVI nedir

HD-TVI İzmir, HD Analog teknolojisinin bir biçimidir. HD-TVI İzmir, IP fiyatının çok altında yüksek çözünürlüklü videolar sunar ve geleneksel analog CCTV çözümleri kadar kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Ayrıca, HD-TVI İzmir, diğer HD Analog formatlarından daha uzun kablo çalışmalarını destekleyebilir – RG59’da 1600 ‘ve CAT5’te 700’, sıfır gecikme ile video iletir ve önemli uyumluluk avantajları sunar.

HD-TVI İzmir Teknolojisinin En Önemli 10 Avantajı 1
HD-TVI Kamera

HD-TVI İzmir teknolojisini seçmek için 10 neden:

1. Yüksek Çözünürlük

Yüksek tanımlı (HD) görüntüler, yüz tanıma ve plaka tanımlama için adli ayrıntı ve yakınlaştırma özellikleri sağlar. HD-TVI İzmir, yüksek çözünürlüklü görüntüler üretir ve daha yakın adli inceleme için videoyu yakınlaştırmanızı sağlar.

2. Basit Kurulum

IP ağı gerekmez! HD-TVI İzmir, standart bir analog CCTV kamera veya analog video güvenlik sistemi kadar kolay kurulur. HD-TVI karmaşık bir ağ altyapısı gerektirmez, bu nedenle kurulum süresi bir IP video güvenlik sistemi kurmaktan çok daha hızlıdır.

3. Düşük Maliyet

HD-TVI İzmir çözümleri, karşılaştırılabilir bir megapiksel IP çözümünün maliyetinin çok altında megapiksel çözünürlük sunar. HD-TVI İzmir güvenlik çözümleri karmaşık, pahalı bir ağ altyapısı gerektirmediği için (IP çözümleri gibi), karşılaştırılabilir bir IP güvenlik çözümüne göre çok daha düşük maliyetli megapiksel çözünürlük güvenlik çözümü sağlarlar.

HD-TVI İzmir Teknolojisinin En Önemli 10 Avantajı 2
HD-TVI İzmir Kamera

4. Sıfır Gecikme

IP çözümlerinde yaygın olarak bulunan iletim gecikmeleri olmadan videoyu gerçek zamanlı olarak izleyin. Gördüğünüz canlı video, gecikme süresi olmayan gerçek videodur, bu nedenle iletimdeki bir gecikme nedeniyle önemli videoyu görmeyi asla kaçırmazsınız.

5. Düşük Kablolama Gereksinimleri

HD videoyu hızlı ve yüksek sinyal kalitesinde aktarın. HD-TVI İzmir, mevcut RG59, Cat5 / 6 koaksiyel kablolarınızı ve Cat 6 veya çoğu standart CCTV ekranlı kablo gibi bükülmüş çift kablolarınızı kullanmanızı sağlar. Kablolama ve kurulum maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlayan HD video iletmek için mevcut kabloları kullanma yeteneği.

6. Daha Uzun İletim

RG59 kablolama üzerinden 1600 ‘e kadar HD video iletin – IP sistemlerinin 3 kat uzaklığı. HD-TVI İzmir, RG59 koaksiyel üzerinden en uzun mesafe iletimini ve daha düşük kaliteli kablolamayı (diğer HD Analog formatlarına kıyasla) sunar. Bu, HD-TVI İzmir‘yi daha uzun kablolarla uzun mesafeli kurulumlar için ideal HD formatı yapar.

7. Geçiş Dostu

HD-TVI İzmir mevcut CCTV kameraları ve mevcut koaksiyel kablolarla uyumludur. HD Analog, gözetim ihtiyaçlarınız ve bütçeniz izin verdiğinde mevcut ekipmanı HD’ye geçme özelliği ile kullanmanızı sağlar.

8. Analog Uyumlu

HD-TVI İzmir kaydediciler, HERHANGİ BİR yapılandırmada HERHANGİ bir kanalda HERHANGİ bir analog kameradan video kaydedebilir. HD-TVI İzmir kaydediciler açık kaynaklıdır, herhangi bir analog kamerayla geriye doğru uyumludur ve kanal veya teknoloji ile sınırlı değildir.

9. HD Analog Uyumlu

Diğer HD Analog formatlarından farklı olarak, HD-TVI İzmir kaydediciler markadan bağımsız olarak HERHANGİ bir HD-TVI kamera, AHD ve HD-CVI kameralarla uyumludur. Diğer HD analog teknolojilerinin çoğu marka ve ekipman uyumluluğu ile sınırlıdır.

10. IP Uyumlu

HD-TVI “Hybrid +” kayıt cihazları, HERHANGİ bir kanalda HERHANGİ bir yapılandırmada sınırlı sayıda IP video girişini kabul eder. HD-TVI Hybrid + kayıt cihazları analog, HD-TVI İzmir ve IP kameraları kabul eder ve güvenlik uygulamanız söz konusu olduğunda daha fazla esneklik sunar.

HD-TVI ve diğer kamera modelleri için bloğumuzu takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HD-TVI İzmir Teknolojisinin En Önemli 10 Avantajı 3
HD-TVI İzmir Kamera

Bizi Takip Edin

Youtube